Co vás zajímá

Jak dlouho trvá focení?

Pokud Váš drobeček klidně spinká, celé focení nezabere víc jak dvě hodiny času, ale podotýkám, že celé focení se přizpůsobuje Vám a Vašemu miminku….

 

Co se stane, když se nepodaří miminko uspat a nafotit?

Je samozřejmostí, že pokud Vaše miminko není zrovna ve své “kůži”, nespinká, nic se neděje, dohodneme si náhradní termín. Vás to stojí jen  čas, neplatíte nic navíc!

 

Jak probíhá focení?

Po příchodu do ateliéru si prohlédnete prostory a uděláte si pohodlí. Miminko sisvlečete, zabalíte do deky a v klidu soukromí nakrmíte. Po usnutí vašeho děťátka přistoupíme k samotnému focení. Používá se spoustu dekorací a doplňků, které společně konzultujeme.

Protože novorozenec rychle ztrácí svoji tělesnou teplotu, při focení používáme teplovzdušný ventilátor a deku sundáváme až na samotné focení. Během celého focení máte možnost v soukromí děťátko jak nakrmit, přebalit tak i v klidu uspávat. Po nafocení dostatečného materiálu vybereme ty nejlepší snímky a dokonalou postprodukcí upravíme. Vám dáme poté vybrat ty nejlepší a předáme na médiu v digi. podobě.

 

Kdy se máme objednat na focení?

Ideální je se objednat co nejdříve po porodu, nejlépe i ještě z porodnice. Ideální čas pro focení těchto fotografií je 7  – 14 den po porodu, kdy miminko je ještě spavé a dobře se s ním pracuje.

 

Nevadí miminku fotografická světla?

Určitě ne, pokud  miminko spinká, 99% z nich na světla při focení nereaguje a nebudí je.

 

Můžeme si ještě před porodem dohodnout osobní schůzku a podívat se do ateliéru?

Ano, rádi Vás v našich prostorách přivítáme, vysvětlíme, poradíme….uděláme si na Vás určitě čas.