Co by jste měli vědět

Máme pro Vás vybavený fotoateliér na ulici Kosmákova 43, kde je pro Vás a Vaše miminko vše co potřebujete pro klid a pohodu. Používáme nepřeberné množství doplňků a pozadí, ale nebráníme se Vaší choreografii a nebo použití Vašich rekvizit, ke kterým máte citový vztah.

Pro komfort Váš a Vašeho miminka můžete využit jak přebalovací pult, košík na kolečkách či autosedačku, kterou máme ve fotoateliéru k dispozici. Pokud si přejete, aby s Vámi během focení byl přítomen partner či někdo blízký z rodiny, uvítáme to. Vy budete klidnější a i miminko, které z Vás bude cítit pohodu bude spokojenější a v klidu spinkat, což je základ pro newborn focení.

Termín focení je třeba dohodnout včas, nejlépe ihned po porodu, jelikož nejvhodnější doba na focení těchto newborn fotografií je MAXIMÁLNĚ do věku 3 týdnů po porodu. Ideální je focení kolem 12.dne po narození.

Plně se dokážeme přizpůsobit dennímu harmonogramu Vašeho miminka, ale nejvhodnější doba pro focení je většinou v dopoledních hodinách, po krmení,  jak jsme už psali čas focení necháme na Vás a Vašem miminku.

Do ateliéru je bezbareriový přístup, tzn. Bez problému se k nám dostanete i s kočárkem.

Pokud by Vás cokoliv zajímalo, nebo jste měli dotaz, neváhejte nás kontaktovat, buď přes email, nebo telefon.

Fotograf používá kvalitní záblesková světla Elinchron,odrazné desky a spoustu pozadí, běžně fotíme s  DSLR Canon s kvalitními objektivy.